banner
Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları


Siparişleriniz alındıktan 12-24 saat (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde adresinize teslim edilir. Kırklareli içi siparişlerde sipariş edilen ürün stoklarda mevcut değil ise 2 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır.


Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.


Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin kuryelerimiz tarafından size teslim edilecektir.


Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ve sms ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta ve sms size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.


https://www.kirklarelikirtasiye.com/  online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.